+420 602 205 439
Do e-shopu

Rolovací sítě proti hmyzu

Otevírací sítě proti hmyzu?

Chcete mít doma pokoj od hmyzu, ale zároveň i pohodlný průchod dveřmi na terasu nebo příjemné větrání skrz balkonové dveře? Díky rolovacím sítím proti hmyzu do dveří NobaRoll si můžete užívat všechno najednou. Bezbariérové rolovací sítě jsou špičkou na trhu, proto vám je rádi dodáme v různých rozměrech, ale také designech a barvách, aby sítě nerušily celkový dojem z výhledu i atmosféry vašeho interiéru.

Proč si pořídit rolovací sítě do dveří na míru?

  • Skvěle se hodí do dveří na terasu, balkón i vchodových dveří různých materiálů.
  • Rolovací sítě vám vyrobíme na míru dle požadovaných rozměrů.
  • Vybrat si můžete barvu rámu, která bude ladit s vaší fasádou.
  • Snadné zaměření zvládnete díky video návodům.
  • Jednoduchá údržba vám zaručí dlouhou životnost.
  • Vybírat můžete jednoduše online.

 

Jak rolovací síť do dveří funguje?

Dveřová síť proti hmyzu s rolovacím mechanismem vychází z technologie plisované sítě Nobarrier a navíjecí sítě. Síť NobaRoll se jednoduše ovládá i montuje, na zimu ji můžete snadno vycvaknout z úchytu a odložit do komory. Díky svému bezbariérovému provedení je síť vhodné použít v domácnostech s malými dětmi i zdravotně postiženými lidmi.

Napnutí síťoviny je na rozdíl od plisovaných sítí zajištěno pomocí důmyslného mechanismu, který napíná síťovinu mezi navíječem a ovládacím profilem. Nejsou potřeba žádná další madla nebo nevzhledné úchyty.

 

Zaměření rolovací sítě proti komárům

Nevíte, jak velkou rolovací síť do dveří potřebujete? Rádi vám poradíme se zaměřením. Podívejte se na náš jednoduchý video návod, který vám ukáže, jak změřit rozměry sítě proti hmyzu opravdu snadno a přesně, aby hotové sítě vašim dveřím opravdu seděly jako ulité. Pro objednání na e-shopu budete potřebovat znát rozměry ( šířka, výška) okna a tloušťku rámu, barvu sítě a rámu a taky způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje.