+420 602 205 439
Do e-shopu

Pevné sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu, které vás budou chránit řadu sezón

Chcete svůj domov, kancelář nebo třeba svou víkendovou chatu ušetřit náletů dotěrných komárů, ale taky much, vos a dalšího hmyzu? Pokud hledáte spolehlivé řešení, pevné sítě proti hmyzu do oken a do dveří jsou tím pravým řešením pro vás. Výhodou pevných sítí je jejich extrudovaný hliníkový materiál, dlouhá životnost a design, který dokonale splyne s rámem okna.

Proč si pořídit pevné sítě do oken a dveří na míru?

  • Skvěle se hodí na plastová, dřevěná i hliníková okna i dveře.
  • Vyrobíme vám síť jakýchkoliv rozměrů.
  • Výběr z různých barev hliníkových rámů.
  • Snadná montáž díky video návodům.
  • Jednoduchá údržba.
  • Nakoupit můžete jednoduše na e-shopu.

 

Jaké jsou typy pevných sítí proti hmyzu?

Pokud se rozhodnete pořídit si pevné sítě s rámem do oken, můžete si vybrat z klasického univerzálního typu sítí PS Ideal, pevných sítí do hliníkových oken OSU nebo okenních sítí proti hmyzu Supernova, které jsou skvělé do plastových a dřevěných oken.

Hledáte pevné sítě proti hmyzu do dveří? Pořídit si můžete sítě proti hmyzu s panty. Dveřové sítě se snadno připevní pomocí 3 pantů. Mezi nejoblíbenější patří sítě do dveří DSU, které jsou velmi stabilní a dokážeme je vyrobit i v atypických velikostech a tvarech. Sáhnout můžete i po síti do dveří s montážním rámem, kterou vám můžeme vyrobit i v praktickém dvoukřídlém provedení.

 

Zaměření pevné sítě proti komárům

Nevíte, jak velkou síť do oken nebo dveří potřebujete? Rádi vám poradíme se zaměřením. Podívejte se na náš jednoduchý video návod, který vám ukáže, jak změřit rozměry sítě proti hmyzu opravdu snadno. Pro objednání na e-shopu budete potřebovat znát rozměry ( šířka, výška) okna a tloušťku rámu, barvu sítě a rámu a taky způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje.

 

Montáž pevné sítě proti hmyzu do okna

Bojíte se, že si nezvládnete sami namontovat síť do okna? Montáž sítě do okna je opravdu jednoduchá, nepotřebujete k ní žádné nářadí, nic nemusíte lepit ani vrtat. Pokud byste ale i přesto měli nějaké problémy, určitě se podívejte na náš video návod.