+420 602 205 439
Do e-shopu

Plisé sítě proti hmyzu

Plisé sítě do oken a dveří jako praktický moderní trend

Hledáte spolehlivé sítě proti hmyzu do oken a dveří, ale pevná varianta okenních sítí by vám omezovala výhled z okna a různé podávání věcí z něj? Nechcete ve svých balkonových dveřích stále otevírat sítě s panty? Posuvné plisé sítě proti komárům a dalšímu hmyzu vaše problémy vyřeší rychle a jednoduše. Oblíbený způsob skládání síťoviny v sobě pojí eleganci s praktičností a vytváří systém sítí proti hmyzu, které lze snadno otevřít i odmontovat.

Proč si pořídit plisé sítě do oken a dveří na míru?

  • Skvěle se hodí na plastová, dřevěná i hliníková okna i dveře.
  • Plisé sítě vám vyrobíme na míru dle požadovaných rozměrů.
  • Vybrat si můžete barvu rámu, která bude ladit s vaší fasádou.
  • Snadné zaměření zvládnete díky video návodům.
  • Jednoduchá údržba vám zaručí dlouhou životnost.
  • Vybírat můžete jednoduše online.

 

Jaké jsou typy plisé sítí proti hmyzu?

Pevné sítě nejsou nic pro vás a chcete si pořídit otevírací plisé síť proti hmyzu do okna? V nabídce máme praktickou okenní síť IPOS 22, která svým designem a černou síťovinou nenaruší výhled z okna, ale ani neporuší celkový styl vašeho domu či bytu. Plisovaná síť do okna je velice odolná proti vlivům počasí, snadno se s ní manipuluje a jednoduše ji můžete nechat otevřenou klidně jen do poloviny okna.

Potřebujete plisé sítě také do dveří? V nabídce máme posuvné plisé sítě, které vám umožní vaše dveře na terasu, balkon nebo i dveře vchodové zabezpečit proti hmyzu jednoduše a elegantně. Plisovaná síť dveřová IPDS 22 se jednoduše namontuje do ostění nebo přímo na rám, lehce se ovládá z obou stran a díky černé barvě síťoviny je i dobře průhledná. Pokud chcete přímo bezbariérové sítě do dveří, ideální pro vás budou plisované sítě PDS 18 nebo sítě Nobarrier. Oboje sítě jsou vhodné do domů a bytů s bezprahovými přechody.

 

Zaměření plisé sítě proti komárům

Nevíte, jak velkou plisovanou síť do oken nebo dveří potřebujete? Rádi vám poradíme se zaměřením. Podívejte se na náš jednoduchý video návod, který vám ukáže, jak změřit rozměry sítě proti hmyzu opravdu snadno a přesně, aby hotové sítě vašim oknům a dveřím opravdu seděly jako ulité. Pro objednání na e-shopu budete potřebovat znát rozměry ( šířka, výška) okna a tloušťku rámu, barvu sítě a rámu a taky způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje.