+420 602 205 439
Do e-shopu

Posuvné sítě proti hmyzu

Posuvné sítě do oken a dveří vás v ničem neomezí

Chcete si pořídit sítě proti hmyzu do oken a dveří, ale pevná varianta okenních sítí by vám omezovala výhled z okna a různé podávání věcí z něj? Nechcete ve svých balkonových dveřích stále otevírat sítě s panty? Posuvné sítě proti komárům a dalšímu hmyzu vaše problémy vyřeší rychle a jednoduše. Vsaďte na posuvné sítě proti hmyzu od kvalitního výrobce ze Slovenska.

Proč si pořídit posuvné sítě do oken a dveří na míru?

  • Skvěle se hodí na plastová, dřevěná i hliníková okna i dveře.
  • Vyrobíme vám posuvnou síť jakýchkoliv rozměrů.
  • Výběr z různých barev rámů.
  • Snadné zaměření díky video návodům.
  • Jednoduchá údržba.
  • Vybírat můžete jednoduše na e-shopu.

 

Jaké jsou typy posuvných sítí proti hmyzu?

Pokud chcete mít v kuchyni klasicky otevírací okno, kterým budete moci třeba podat svačinu dětem na zahradu, ale zároveň chcete mít pokoj od otravných much a komárů, řešením jsou sítě do oken IPOS 22. Plisované sítě proti hmyzu jsou odolné proti slunečnímu záření i dalším vlivům počasí, snadno se s nimi manipuluje. Největší výhodou sítí je, že speciální mechanismus umožňuje nechat síť otevřenou v půli okna.

Hledáte posuvné sítě proti hmyzu do dveří? Z naší nabídky hned několika modelů si ten pravý vybere opravdu každý. Nabízíme posuvné sítě do dveří IPDS 22, které se snadno montují i ovládají. Hledáte bezbariérovou variantu, která se hodí zejména pro bezprahové přechody? Plisované posuvné sítě PDS 18 nebo sítě do dveří Nobarrier jsou perfektní na terasy, do vchodových dveří i pro balkony.

 

Zaměření posuvné sítě proti komárům

Nevíte, jak velkou síť do oken nebo dveří potřebujete? Rádi vám poradíme se zaměřením. Podívejte se na náš jednoduchý video návod, který vám ukáže, jak změřit rozměry sítě proti hmyzu opravdu snadno a přesně, aby hotové sítě vašim oknům a dveřím opravdu seděly jako ulité. Pro objednání na e-shopu budete potřebovat znát rozměry ( šířka, výška) okna a tloušťku rámu, barvu sítě a rámu a taky způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje.