+420 602 205 439
Do e-shopu

Okenní sítě proti hmyzu

Sítě proti komárům do oken vás ochrání před bodnutím i nepříjemným bzučením

Potýkáte se doma s velkým množství hmyzu? Už vás nebaví večerní vyhánění komárů z ložnice? Máte dost svědivých bodnutí? Neztrácejte čas a pořiďte si praktické sítě proti hmyzu do oken, které vás ochrání. Okenní sítě proti hmyzu jsou vhodné do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Mají tenké, ale opravdu pevné lamely, díky kterým jdou jednoduše sundat, ale vydrží v bezvadném stavu řadu sezón.

Proč si pořídit okenní síť proti hmyzu na míru?

  • Skvěle se hodí na plastová, dřevěná i hliníková okna.
  • Vyrobíme vám síť jakýchkoliv rozměrů.
  • Výběr z pevných i posuvných variant.
  • Snadná montáž díky video návodům.
  • Jednoduchá údržba.

 

Jaké jsou typy sítí proti hmyzu do oken?

Vybrat si u nás můžete z pevných sítí do oken, ale i posuvných plisé variant. Pevná síť do oken PS Ideal je vhodná pro téměř každé okno s plochou do 1,5 m2, síť se hodí i pro oblé a zkosené rámy oken. Pokud máte okna hliníková, sáhněte po sítích OSU, jejichž rám dokonale splyne s rámem okna. Do dřevěných a plastových oken doporučujeme sítě Supernova, které se také hodí pro okna o velké ploše nebo okna s atypickým tvarem. Chcete do svých oken otevírací sítě proti hmyzu? Plisé sítě IPOS 22 drží i v půli okna.

 

Zaměření sítě proti komárům

Nevíte, jak velkou síť do oken potřebujete? Rádi vám poradíme se zaměřením. Podívejte se na náš jednoduchý video návod, který vám ukáže, jak změřit rozměry sítě proti hmyzu opravdu snadno. Pro objednání na e-shopu budete potřebovat znát rozměry ( šířka, výška) okna a tloušťku rámu, barvu sítě a rámu a taky způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje.

 

Montáž sítě proti hmyzu do okna

Bojíte se, že si nezvládnete sami namontovat síť do okna? Montáž sítě do okna je opravdu jednoduchá, nepotřebujete k ní žádné nářadí, nic nemusíte lepit ani vrtat. Pokud byste ale i přesto měli nějaké problémy, určitě se podívejte na náš video návod.