+420 602 205 439
Do e-shopu

Dveřní sítě proti hmyzu

Sítě proti komárům do dveří pro bezproblémový vstup na balkon i terasu

Nechcete už ze své ložnice, kuchyně, obýváku a dalších místnosti vyhánět desítky komárů, much, včel nebo vos? Už vás nebaví vždy před spaním pořádat hon na komáry? Máte dost svědivých bodnutí a alergií? Neztrácejte čas a pořiďte si praktické sítě proti hmyzu do dveří na terasu, balkón i do francouzských oken. Dveřní sítě proti hmyzu jsou vhodné pro plastové, dřevěné i hliníkové dveře různých velikostí i využití. Mají pevnou konstrukci s kvalitní síťovinou, která vás vydrží ochraňovat před hmyzem mnoho sezón.

Proč si pořídit dveřní síť proti hmyzu na míru?

  • Skvěle se hodí pro plastové, hliníkové i dřevěné dveře a francouzská okna.
  • Vyrobíme vám síť jakýchkoliv rozměrů.
  • Výběr z pevných i posuvných variant.
  • Snadná montáž díky video návodům.
  • Síťovina se jednoduše udržuje čistá.

 

Jaké jsou typy sítí proti hmyzu do dveří?

Máte doma klasické dveře s panty a chcete si s panty pořídit i síť proti hmyzu? Do domácností se skvěle hodí síť DSU s panty, které slibují jednoduchou a bezpečnou manipulaci s dveřmi. K dispozici je pak i síť do dveří s montážním rámem, která se také vyrábí v provedení s panty. Pokud sháníte posuvné plisé sítě do dveří, určitě sáhněte po sítích IPDS 22, které se dají ovládat oboustraně, nebo po plisovaných sítích PDS 18. Potřebujete bezbariérové dveřní sítě? Pak je pro vás ideální rolovací síť do dveří NobaRoll nebo také plisovaná síť Nobarrier.

 

Zaměření sítě proti komárům

Nevíte, jak velkou síť do dveří potřebujete? Rádi vám poradíme se zaměřením. Podívejte se na náš jednoduchý video návod, který vám ukáže, jak změřit rozměry sítě proti hmyzu opravdu snadno. Pro objednání na e-shopu budete potřebovat znát rozměry (šířka, výška) dveří a tloušťku rámu, barvu sítě a rámu a taky způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje.